TARİHÇE

25 YILLIK TECRÜBE

1996 yılında inşaat ve Turizm alanlarındaki faaliyetleri ile iş hayatına başlayan NOKTA GLOBAL, 25 yıllık geçmişine; hem Türkiye çapında hem de global çapta ses getiren pek çok başarılı yatırım ve projeler sığdırmıştır. Fethiye bölgesinde inşaat ve Turizm alanında liderlik rolünü üstlenerek “NOKTA HOMES , NOKTA VİLLA , Hotels & Villas” olarak hizmet vermektedir. Türkiye de ve Fethiye de bulunduğu İnşaat ve Turizm faaliyetlerinde hzimet vermektedir.

Villa Konut ve iş yeri inşaatında gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bugüne kadar önemli projelere imza atan Nokta Global; 2015 yılında turizm sektöründe Helal Konsept Turizm konaklama yatırımıyla  Fethiye Ölüdeniz Hisar Önü bölgesinde 10.000 m²’lik çam ormanı içinde aile dostu Helal Otel Konseptiyle hizmet veren Zehra Hotel ’i hizmete açmıştır.2000 yılında  bünyesinde başlatmış olduğu münferit Villa kiralama  hizmetini 2019 yılında bir üst lige çıkartarak tamamı 65 Adet müstakil villalardan oluşan Zehra Villas Hoteli  yarım pansiyon Açık Büfe sistemine çevirerek bir ilke imza atmıştır. Bunun Yanında 2020 yılında Fethiye’nin  en prestijli otellerinden olan Ova Resort Hoteli bünyesine katarak Yeni ismiyle Zehra Tatil Köyünü Helal Turizm sektörüne kazandırmıştır. Grubu destekleyen bölgenin en güzel koylarından 40.000 m² lik alana konuşlandırılmış Mavi bayraklı Kuleli Beach i alarak, Bayanlara özel plaj, Ailelere özel plaj ve Beylere özel plaj dönüşümünü yaparak Türkiye de ve Fethiye de ilk Helal Beach i değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur.

Bir başka simgesiyle doğa ve denizle iç içe bir tatil imkanı sunan Zehra Grup Hotels & Villas ; 40.000 m²’lik bir alanda ormanın içerisinde yer alan Zehra Kuleli Beach hanımefendiler için çam ormanları içinde özgürce güneşlenip yüzebilecekleri alanlar tasarlamıştır. Ailenizle bir arada yüzüp eğlenebileceğiniz karma Plajı ile hizmet verirken Baylar ve Bayanlara ayrı alanlarıyla da, aile değerlerini ve mahremiyetinizi göz önünde bulundurmaktadır. Bölgenin ve Sektörün en iyileri arasında olan Zehra Grup Hotels & Villas , zengin açık büfesi, standart odalarda bile aile odası ferahlığı sunan konforu ve aile odalarında çocuklara özel ayrılan alanları ile aile dostu Helal otel konseptine sahip çıkmaktadır.

 

 

VİZYONUMUZ

ZEHRA VİLLAS İnovatif bir anlayış ile villa kiralama  Turizm sektörüne kendi konseptinde güç veren ve paylaştıkça daha fazlasını değerli misafirlerine sunan, evrensel, saygın ve lider bir kuruluş olmayı Şiar edinmiştir. Ayrıcalıklı hizmetlerini, güler yüzlü personelleri ve “her misafir özelimizdir” anlayışı sunan ZEHRA VİLLAS  uluslararası alanda markalaşarak Türkiye'nin en iyi villa kiralama sitesi olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Dünya villa kiralama Turizmi ’ne katkı sağlamak amacıyla, Evrensel kalite standartlarında, misafir ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak etik değerler çerçevesinde, sosyal sorumluluk bilinci ile değerli misafirlerimiz için ürün ve hizmet konusunda kaliteyi ve verimliliği en üst seviyeye çıkarmaktır.

villa kiralama  turizm konseptinde huzurlu, mutlu ve güvenli bir tatili, koşulsuz misafir memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden ve misafirleri ile arasında bir aidiyet duygusu geliştirerek sunmayı amaçlar.

ANA SEKTÖR, YÜZLERCE ÇALIŞAN

ÇALIŞMA DEĞERLERİMİZ

NOKTA GLOBAL olarak amacımız; faaliyet gösterdiğimiz alanlarda pazar ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için kaynaklarımızı optimize edecek sürdürülebilir iş modelleri altında inovatif projeler geliştirmektir. Bu maksatla tüm faaliyetlerimizde kurumsallaşmış bir organizasyon yapısı içinde, önce çalıştığımız konunun ilmine vakıf olup ardından uygulamaya geçeriz. Tüm faaliyet alanlarımızda önceden planlarımızı yaparak cesaretli ve hedef odaklı olarak hızla ilerlemeye gayret ederiz.

Bugün itibarıyla NOKTA GLOBAL; İnşaat, Emlak, Helal Turizm Konaklama, ZEHRA VİLLAS, Helal hassasiyetiyle Beach İşletmeciliği, Dış Ticaret ve alanlarında yenilikçi projeler üretmeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ZEHRA VİLLAS , dinlenme ve eğlence amaçlı konaklama işletmeciliği kapsamında kalite politikası olarak;

 • Villa kiralama  Turizm konseptinde hizmet verirken, kalitesini uluslararası standartların üzerine çıkartmayı ve misafirlerine kusursuz bir hizmet sunmayı şiar edinmiştir.
 • Kaliteyi ölçülebilir hale getirmeyi, sistemin sürekli iyileştirilmesini ile hedefler belirleyip çalışanlarının ve yönetimin bu konudaki birlikteliğini sağlamayı taahhüt eder.
 • Misafirlerinin tercih nedeni olan inançlarına ve mahremiyetlerine saygılı olma konusunda çalışanlarını eğitmeyi,
 • Misafirlerine tatil hizmeti sunarken en iyi tatil villasını tercih etmelerine yardımcı olmayı
 • Misafirlerinin ve personellerinin sağlığını, can güvenliğini ve iş güvenliklerini tehlikeye atabilecek tüm riskleri en alt seviyelere indirerek oluşacak kazaları önlemeyi taahhüt etmiştir.

 

…..

Türkçe
Social Media
Favorilerim
  WhatsApp Destek!
  WHATSAPP
  ARA
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  ₺ 0 x 7 Gece₺ 0
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Tutarı-
  • Elektrik Ücreti-
  • Temizlik Ücreti-
  • Ön Ödeme₺ 0
  • Girişte Yapılacak₺ 0
  • Toplam₺ 0
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış