İPTAL ŞARTLARI

1) Villa-Apart-Dairelerimize internet sayfamızda bulunan rezervasyon formu veya telefon yolu veya elektronik posta yolu ile ön rezervasyon yapılabilmektedir. NOKTA VİLLA kiralama şartları kiralamak istediğiniz Villa-Apart-Dairelerimizi kiralayacağınız tarihlerimizi belirtip, sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgilerini alarak ön kiralama işleminiz yapılmaktadır.

2) Rezervasyon tarihine 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde, yatırılan ön ödemenin toplam tutarının %50’si kesilip misafire kalan kısım iade edilecektir.

3) Rezervasyon tarihine 45 gün ve daha az kalan süre zarfında yapılan iptallerde, yatırılan ön ödemenin toplam tutarı MİSAFİRE GERİ ÖDENMEYECEKTİR.

4) Eğer rezervasyon iptali eve giriş tarihinden 30 gün önce gerçekleşir veya eve giriş yapılmaz ise kalan ödeme tutarının tamamı müşteriden tahsil edilir

5) Ülkedeki savaşlar, konaklama yapılacak bölgedeki doğal afetler, ülke genelinde salgın hastalıklar mücbir sebep kapsamında değerlendirilecektir.

6) Mücbir sebepler; (Cenaze, Ölüm, Savaş, Seyahat Engelleyici Sağlık Problemi, Salgın hastalıklar) kapsamına giren durumlarda NOKTA VİLLA ve müşteri hiçbir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi karşılıklı olarak fesih edebilir.


7) Rezervasyon iptalleri NOKTA VİLLA’ ya yazılı olarak e-mail veya faksla belirtmek durumundadır. Yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilmeyecektir. Müşterinin kendi isteği ile Villa-Apart-Daire’yi erken terk etmesi durumunda müşteriye konaklama ücreti için herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.


8) 2020 yılı itibariyle WHO (DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ) tarafından pandemi olarak tanımlanan COVİD 19 ile alakalı, gelecek olan misafirlerimiz ve 1. Derece yakınları tarafından risk teşkil eden ve test sonucunun pozitif çıkması İPTALE /ERTELEMEYE sebeptir.
Öncelikle tesislere gelecek olan misafirin COVİD 19 test sonucu ve doktor raporunun iletilmesiyle ön ödemenin %100 kesintisiz şekilde iptali sağlanır.

Grup ve kalabalık aile rezervasyonlarında ise pozitiflik durumu olan ailenin iptali desteklenir. Misafirler dilerse risk dönemi geçtikten sonra tatil ertelemesine öncelik verilir. Yurtdışından gelecek olan tüm değerli misafirlerimiz içinde ülke içinde gidiş / Türkiye ye giriş yasaklanması durumunda misafir dilerse rezervasyonu açığa alınabilir veya iptali sağlanır. Yurtdışı misafirlerimizin test sonucunun pozitif çıkması durumunda ödemelerinin tamamı %100 geri iadesi sağlanır. Misafir isterse aynı dönem içi olmak şartı ile ileri bir tarihe öteleyebilir.
Misafirlerimiz, yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm koşulları kabul etmiş olup, bu ve vb. bahaneleri üreterek kira sözleşmesini fesih çabasına girmesi takdirinde NOKTA VİLLA sözleşmeyi tek taraflı fesih etme hakkını ve sözleşme bedelini talep etme hakkını kullanabilir.

9) Kiracı (Müşteri), Villa-Apart-Daire girişinde NOKTA VİLLA’ nın düzenlemiş olduğu “ Villa-Apart-Daire Kira Sözleşmesi “ ni okuyup, anlayıp, imzalamak zorundadır, aksi takdirde; NOKTA VİLLA’ ya daha önce ödemiş olduğu tüm paralar müşteriye iade edilmeyecektir ve Villa-Apart-Daire konaklaması yaptırılmayacaktır.(kira tek taraflı olarak, NOKTA VİLLA tarafından fesih edilecektir). NOKTA VİLLA sözleşmedeki tüm bedeli talep etme hakkı doğacaktır. Villa-Apart-Daire sözleşmesinin bir nüshasını karşılıklı imzalar atıldıktan sonra NOKTA VİLLA yetkilisinden alabilirsiniz.
 

Misafirlerimiz konakladığı tarihler arasında Villa-Apart-Dairelerde giriş esnasında NOKTA VİLLA Temsilcisi tarafından gerekli olan info ve tanıtımlar yapıldıktan sonra anahtar misafire teslim edilir.

10) Misafirlerimiz konakladığı tarihler arasında kendi güvenliğini üstlenmek zorundadır. Villa-Apart-Dairede oluşabilecek herhangi bir güvenlik zafiyetinden NOKTA VİLLA sorumlu değildir.
Bu sözleşmenin kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Fethiye İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.


11) Villalarımızdan – Apartlarımızdan ­­­– Dairelerimizden herhangi birine rezervasyon yaptıran misafirlerimiz yukarıdaki şartların tamamını kabul etmiş sayılırlar. Bu şartların herhangi birine aykırı davranış ” NOKTA VİLLA ” rezervasyonları tek taraflı iptal etme, geri ödeme yapmama ve ücretin tamamını talep etme hakkı vardır.
 

 

Türkçe
Social Media
Favorilerim
  WhatsApp Destek!
  WHATSAPP
  ARA
  Müşteri Temsilcileri
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  ₺ 0 x 7 Gece₺ 0
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Tutarı-
  • Elektrik Ücreti-
  • Temizlik Ücreti-
  • Ön Ödeme₺ 0
  • Girişte Yapılacak₺ 0
  • Toplam₺ 0
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış