Müşteri Yorumları - Sayfa 1

uAli Cevahir Aktürk
lİstanbul
d15 Mayıs 2018

Doğası, havası herşeyiyle güzel bir ev. Oraya gittiğiniz zaman eski Kayaköy rum evleri solunuzda, gün batımı sağınızda muhteşem bir manzara.. Fethiye’ye, Ölüdenize yakın olması da ekstrası. Bahçesi çok şirin insanın o bahçeden çıkası gelmiyor. Dün geri dönmeme rağmen şimdiden çok özlediğim bir villa... Özellikle ev sahibi İkbal hanıma ve Zehra Resort çalışanlarına ilgililerinden dolayı çok teşekkür ederim

Her şey müthiş

uOsman yamanoğlu
lİstanbul
d24 Nisan 2018

Öncelikle Zehra Resort yetkililerine ve villa sahibi Nurettin beye alakası ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz . Herşey çok güzeldi resimlerde ne gördüysek onunla karşılaştık ne eksiği nede fazlası vardı diyebilirim . Konum olarak sahile markete vesayre ulaşım çok kısa mesafede. Havuzu korunaklı muhafazakar aileler ve çiftler için çok ideal .

Keyifli Bir Hafta

uSERDAR TATLI
lErzurum
d13 Şubat 2018

2017 yılında bu villada konaklama fırsatımız oldu. Sağolsun villa sahibi Niyazi Bey biz ile sürekli ilgilendi. Villa temiz ve tüm detaylar düşünülmüş.

Güzel bir hafta

uNur Topcu
lBilinmeyen
d12 Şubat 2018

Şehir stresinden uzak, keyifli bir hafta idi. Zehra Resort yetkilisi Mehmet Bey ile villa bakıcısı Osman Bey sağolsunlar güler yüzlü samimi arkadaşlardı.