YEMEKLİ VİLLA

İslami Tatilin En Yeni Adresi Zehra Villas Hotel

Muhafazakar Oteller ;
içerisinde 5 yıldız islami otel konseptinin en güzel uygulandığı bir tesis olarak hizmet vermektedir.
Yemekli İslami Villa

Zehra Villas Hotel ;yemekli islami villa seçeneğini tatilcilere sunarak sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir.
Muhafazakar Tatil;
Muhafazakar Tatil arayanlar senenin yorgunluğunu atmak ve sevdiklerimizle keyifli bir tatil yapmak bütün yıl hepimizin hayalidir.Yaz ayının vazgeçilmezi olan tatiller, insanın yenilenmesini ve yeni yıla enerjik başlamasını için yılın en önemli tarihleridir. Tatil denince ilk olarak akla oteller ve pansiyonlar gelebilmektedir.Fakat günümüzde giderek artan kiralık villa seçenekleri sayesinde insanlar villada tatil yapmanın daha güzel olacağını düşünmeye başlamışlardır. Sadece aileler değil aynı zamanda balayı çiftleri tarafından da oldukça rağbet görmektedir.

Muhafazakar Balayı villaları,

Muhafazkar Balayı Villaları,arayan çiftleri için özel olarak tasarlanmış sürpriz odaları sayesinde romantik anlara ev sahipliği yapabilmektedir. Zehra Villas Hotel mahremiyetinize saygı duyan villalar dizayn ederek siz istemedikten sonra kimsenin girişine ve gözetmesine izin vermeyecek villalar inşaa etmiştir. Güvenlik açısından üst düzey imkânlarla donatılması sayesinde her daim güveni size sunar. Rezervasyondan geliş gününüze kadar hiçbir sorun yaşamayacağınız bu evlerde geldiğiniz andan itibaren huzuru hissedebileceksiniz. Ölüdenizin muhteşem görünüşü çam ağaçlarının kokusunu ve huzurunu hissettiğiniz an tatilinizin başladığını göreceksiniz. Villanıza giriş yaptığınız andan itibaren size sadece anın tadını çıkartmak kalacaktır. Zehra Villas Otel muhafazakar tatil isteyen  aillerin rahatı için her şeyi düşünmüştür. Havuzların etrafı branda sistemi ile kapalı olup dışardan gözükmemesi için her şey düşünülmüştür. Villa tatilini otel tatilinden ayıran en önemli özellik otellerde bulunan birçok yer toplu olarak kullanıma açıktır. Ortak yemekhane, ortak havuz ortak bahçe gibi alanlarda sürekli kalabalık içinde olmanız gerekebilir. Fakat yazlık tatil villaları ile bunlara katlanmak zorunda değilsiniz. Kendinize ait bahçe, havuz ve teras ile içinizden nasıl geliyorsa öyle davranabilirsiniz. İster ailenizle etrafı korunaklı havuzda yüzerek güneşlenebilir ister bahçenizde barbekü keyfini tadabilirsiniz. Hem çocuklu aileler, hem balayı çiftleri hem de iş seyahatlerinin vazgeçilmesi olması sayesinde her kesime hitap eden tatil türlerinden olmaktadır. Siz de zaman kaybetmeden en güzel villa için yerinizi ayırtabilirsiniz

Muhafazakar tatil villaları,

Muhafazakar tatil villaları yazın en ideal konaklama seçeneklerindendir. Otellerde birçok hizmete ücret öderken villalarda her şey fiyatlara dâhil olmaktadır. Bu da ekstra sürprizlerle karşılaşmanıza engel olacaktır. Isınma giderlerinden elektrik giderlerine kadar hiçbir şeye ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca tüm odalar modern eşyalarla donatılmış olup kendi evinizin rahatlığını sonuna kadar hissedebileceksiniz. Erken rezervasyon yapıldığı takdir de daha uygun fiyatlar ile kiralama yapabilirsiniz. Kiralama öncesinde evin mimari yapısını, iç ve dış dekorasyonunu resimlerden inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

İslami Oteller,

İslami Oteller sistem olarak  özel havuzlu villanın  verdiği rahatlığı ve huzuru asla yaşatmamaktadır.Muhafazakar villa da yapacağınız tatilin asıl odak noktası tüm zamanınızı ailenizle  geçirmektir.

Fethiye İslami Otel ,

Fethiye İslami Otel arayanlar için Ölü denize yakın konumu ,bay ve bayanlara özel plajı ile islami tatil arayanlar için çok güzel bir seçenek olmaktadır.

İslami Otel,

İslami Otel denildiği zaman ilk akla gelen bay ve bayanların havuzlarının ayrı olduğu alkolsüz tesisler ,Zehra Villaları İslami otel anlayışına çok farklı bir anlayış getirmiştir.Bayanlara Özel Plaj olanağı,aileler için özel havuzlu lüks villa olanağı ile sektörü çok daha farklı bir yere taşımıştır.

Yemekli Villa

Yemekli villa olarark Türkiye de çok az seçenek bulunmakta ve bulunan seçeneklerde yemek hizmeti villalara yapılmaktadır.Zehra Villalarında ise yemek hizmetinin verildiği restaurant tesisisin ana bölümünde bütün villalara 300 m mesafede istenilen bütün konfor çok güzel bir şekilde düşünülerek hazırlanmıştır, sabah kahvaltısı geç kahvaltı,açık büfe  ve akşam yemeğini açık büfe vermek sureti ile  misafirlerimizin memnuniyeti hedeflenerek en ince ayrıntı düşünülmüştür.Alkolsüz Otel kategorisinde bulunan tesisimizin hiç bir bölümünde alkol hizmeti verilmemektedir.