Fethiye Muhafazakar villa tatili

İslami Otel Fethiye

Zehra grup otelleri Türkiye de ve Fethiye de muhafazakar ailelerin helal konsept olarak adlandırılan otel ve villa konaklamasında öncü firmasıdır. Muğla Fethiye Ölüdeniz iki adet Hotel etrafı korunaklı Açık Büfe Villalar ve bölgenin tek bayanlara özel Plaj seçeneğiyle misafirlerine en iyi hizmeti şiar edinmiştir.

Zehra Kulem Beach Muğla/Fethiye de Zehra Grup otelleri bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kulem Beach Bay-Bayan ve Aileler için tasarlanmış  ayrı yüzme alanı, ayriyeten Aile yüzme alanında mahremiyet için Hanım misafirler Haşema (uzun deniz kıyafeti) giymeleri halinde aile bölümünde yüzebilmektedirler.

Zehra Tatil Köyü Muğla / Fethiye Ölüdeniz de helal konsept muhafazakar tesisi olarak her şey dahil aile oteli olarak hizmet vermektedir. Zehra Tatil Köyü Helal konsept olarak Bay ve Bayanlar için tasarlanmış ayrı havuzları ile alternatif tatiliniz için uygun seçenektir.

Zehra Hotel Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept her şey dahil aile oteli olarak Muğla / Fethiye Ölüdeniz de hizmet vermektedir. Zehra Hotel Helal konsept olarak bay ve bayan ayrı havuz ve hamam sauna hizmeti ile muhafazakar aileler için değerli misafirlerimize  aile ortamı sunan Türkiye de ve Fethiye de  tercih edilen öncü tesislerindendir.