Bayanlara Özel Plaj

Zehra Kuleli Beach

Zehra Kuleli Beach; Fethiye’nin en güzel koylarından birinde konumlanmış olup çam ormanlarının arasında olması sebebi ile etraf dan görünme ihtimali yoktur, koyumuz tamamen kum plaj ve sığ bir denizdir.; Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept Beach de, Baylara, Bayanlara ve Ailelerinize özel olarak tasarlanmış olarak Muğla / Fethiye de hizmet vermektedir. Zehra Grup Hotelleri bünyesinde bulunan bölgenin tek bayanlara özel plajı olan Zehra Kuleli Beach, Siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur. Zehra Kuleli Beach de Bay ve Bayanlara ayrı yüzme alanı, ayriyeten Aileler için yüzme alanı barındıran tesisimiz, alakart restoran ve Piknik mangal alanı, çocuk eğlence alanı ile unutulmaz bir tatil seçeneklerden bir tanesi.
Misafirlerimizin gün boyu zamanını geçirebileceği bütün imkanlar vardır. Baylara, Bayanlara ve Aileler için ayrı Plajlar konumlandırılmıştır.

Ayriyeten Aile yüzme alanında mahremiyet için Hanım misafirler Haşema (uzun deniz kıyafeti) giymeleri halinde aile bölümünde yüzebilmektedirler.

Fethiye’de Bayanlar Plajı Olan Otel

Zehra Grup Hotelleri; Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept her şey dahil aile oteli olarak Muğla / Fethiye Ölüdeniz de hizmet vermektedir. Zehra Grup Hotelleri bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kuleli Beach i siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur.

Zehra Kuleli Beach Bay ve Bayanlara  ayrı yüzme alanı ayriyeten Aile yüzme alanı barındıran tesisimiz alakart restoran ve mangal alanı çocuk eğlence alanı ile unutulmaz bir tatil seçeneklerden bir tanesi . Zehra Grup Hotelleri olarak  Helal konsept olarak bay ve bayan ayrı havuz ve hamam sauna hizmeti ile muhafazakar ailelerin tercih etikleri Türkiye’nin ve Fethiye’nin öncü tesislerindendir. Zehra Grup Hotelleri olarak Türkiye de ve Fethiye de aile ortamı sunan sayılı otellerden biri olmaktan mutluk duymaktayız.

Zehra Grup Hotels & Villas

Bayan Plajı

Her şey dahil sisteminde Helal gıda, Helal Kesim Et ve Helal Et ürünlerinde Muhafazakar Otel tesisi olarak tercih sebeplerindendir. Muhafazakar ailelerin beraber katıldıkları bölgedeki tekne turu cip safari Saklıkent turu ve diğer tur seçenekleri ile misafirlerine unutulmaz tatil seçeneği sunmakta, Tatil planınızda yer almaktan, Zehra Ailemizin parçası olmanızdan gurur ve mutluluk duyarız.

Bayanlara Özel Plaj

Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept  olarak Muğla / Fethiye Ölüdeniz de hizmet vermektedir. Zehra Villas bünyesinde bölgenin tek bayanlara özel plajı Zehra Kuleli Beach i siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur.

Zehra Kuleli Beach Bay ve Bayanlara  ayrı yüzme alanı ayriyeten Aile yüzme alanı barındıran tesisimiz alakart restoran ve mangal alanı çocuk eğlence alanı ile unutulmaz bir tatil seçeneklerden bir tanesi .

Zehra Kuleli Beach;

Fethiye’nin en güzel koylarından birinde konumlanmış olup çam ormanlarının arasında olması sebebi ile etraf dan görünme ihtimali yoktur, koyumuz tamamen kum plaj ve sığ bir denizdir.; Muhafazakar ve İslami hassasiyetinize uygun helal konsept Beach de, Baylara, Bayanlara ve Ailelerinize özel olarak tasarlanmış olarak Muğla / Fethiye de hizmet vermektedir. Zehra Villas bünyesinde bulunan bölgenin tek bayanlara özel plajı olan Zehra Kuleli Beach, Siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmuştur. Zehra Kuleli Beach de Bay ve Bayanlara ayrı yüzme alanı, ayriyeten Aileler için yüzme alanı barındıran tesisimiz, alakart restoran ve Piknik mangal alanı, çocuk eğlence alanı ile unutulmaz bir tatil seçeneklerden bir tanesi.
Misafirlerimizin gün boyu zamanını geçirebileceği bütün imkanlar vardır. Baylara, Bayanlara ve Aileler için ayrı Plajlar konumlandırılmıştır.

Misafirlerimiz öğle yemeğini  bay ve bayan plajlarının ayrı olduğu Zehra Beach’de set menü olarak alabilirler.Villa resepsiyon görevlisinden aldıkları kişi başı yemek ticket’ı ile Plajımızda  Set Menü olarak yanında bir içeçek ikramı ile öğle yemeğini ücretsiz olarak alabilecektir.

Not:Set Menü dışında alınan tüm yiyecek ve içeçekler extra ücrete tabidir.

Misafirlerimiz tatilinin keyfine varırken artık yemek yapmaya harcayacakları vakit de daha çok ailesi ve sevdikleri ile zaman geçirip tatilin tadına doyasıya varabilecekler.

Ayriyeten Aile yüzme alanında mahremiyet için Hanım misafirler Haşema (uzun deniz kıyafeti) giymeleri halinde aile bölümünde yüzebilmektedirler.

Ayrıntılı bilgi için; +90 252 616 68  99 - +90  532 012 85 34  numaralı telefondan ulşabilirsiniz.